Персональний сайт вчителя інформатики
Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.№7
Білецької Олени Леонідівни
Меню сайту
Найближчі свята
Праздники Украины
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

    

9 клас. Тема уроку: Створення та опрацювання векторних графічних зображень у середовищі  MS Word 2007

Мета уроку:

навчальна: формувати в учнів уміння додавати графічні об’єкти у текстовий документ та змінювати значення їх властивостей . Ознайомити з можливостями графічного редактора, вбудованого в середовище офісних програм (зокрема, у Word 2007).

розвивальна мета: сприяти розвитку логічного мислення, комп’ютерній творчості та пізнавальних інтересів учнів; формувати в учнів уміння мислити та конструювати, удосконалювати навички роботи з текстовим документом; формувати життєві компетентності.

виховна: підвищувати інформаційну культуру учнів, естетичний смак та  грамотність, привчати їх до уважності, акуратності, дисциплінованості; виховувати вміння проводити об’єктивну самооцінку. Формувати здоров’язберігаючі компетентності. Сприяти вихованню естетичного смаку учнів при оформленні тексту графічними ілюстраціями. Сприяти профорієнтації учнів. 


5 клас. Тема: Створення та опрацювання текстових об’єктів. Форматування текстових об’єктів

Мета уроку:

навчальна: формувати в учнів навички введення та редагування тексту; вчити форматувати текстові об’єкти на слайдах, а саме: змінювати шрифт, розмір, колір, накреслення, вирівнювання;

розвивальна: розвивати пам’ять, увагу, художній смак і творчу уяву, точність та акуратність у роботі;

виховна: виховувати пошану до традицій українського народу, прагнення вивчати народні символи України.

Тип уроку: засвоєння знань, удосконалення вмінь і навичок.

Обладнання та наочність: дошка, проектор, комп’ютери, сигнальні картки, комп’ютерні презентації: «Створення та форматування текстових об’єктів» для вивчення нової теми та  «Український віночок» для практичного завдання.

Урок створений на основі уроку вчителя інформатики КЗ "ЗШ І-ІІІ ступенів №5" Бобринецької міськради Кіровоградської області Волошиної О.В. http://volevikt.at.ua 


10 клас. Тема уроку: Налагодження часових параметрів відеоряду. Додавання до відеокліпу ефектів та налагодження переходів між його фрагментами

Мета уроку:

навчальна: формувати в учнів уміння налагоджувати часові параметри відеоряду у кліпах.  Формувати уміння додавати різноманітні ефекти до кадрів. Закріпити уміння застосовувати різні види стилів до титульного та завершуючого кадрів.

розвивальна мета: сприяти розвитку логічного та аналітичного мислення, комп’ютерній творчості та пізнавальних інтересів учнів; формувати життєві компетентності.

виховна: Формувати ціннісне ставлення до людей, Батьківщини. Виховувати патріотизм. Підвищувати інформаційну культуру учнів.


Тема уроку: Автоматизоване створення змісту та покажчиків. Практична робота №5 «Структура документа. Автоматизоване створення змісту та покажчиків».

Мета уроку:

навчальна: формувати в учнів уміння створювати автоматичний зміст документа засобами Word-2007. Формувати уміння створювати алфавітний покажчик. Закріпити уміння застосовувати різні види стилів до документу.

розвивальна мета: сприяти розвитку логічного та аналітичного мислення, комп’ютерній творчості та пізнавальних інтересів учнів; формувати життєві компетентності.

виховна: Формувати ціннісне ставлення до людей, Батьківщини. Виховувати патріотизм. Підвищувати інформаційну культуру учнів.


 

Теорія
Реформування школи
Зворотний зв'язок
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook