Персональний сайт вчителя інформатики
Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст.№7
Білецької Олени Леонідівни
Меню сайту
Найближчі свята
Праздники Украины
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

7 лютого 2017 року Україна відзначатиме
День безпечного Інтернету


День Безпечного Інтернету відзначається на другий день другого тижня другого місяця щорічно. Тисячі людей в усьому світі об’єднуються заради
підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах та активності у всьому світі.
День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного
використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.
Ідея онлайн-безпеки еволюціонувала останні роки, змінюючи фокус від створення «безпечного» Інтернету до створення «кращого» Інтернету

Хочете знати більше про свої права як Інтернет-користувача? Не можете віднайти межу між приватністю та свободою вираження поглядів онлайн? Набридли перебої з доступом до Інтернету? Досі не знаєте як стати студентом одного з найпрестижніших вузів світу за декілька «кліків»? Мрієте створити власну онлайн спільноту? Переконані, що майбутнє в руках активної молоді? 
Отримати відповіді на ці та сотні інших запитань тепер стало можливим. Курс «Права людини та Інтернет» передбачає ознайомлення Інтернет-користувачів з їх правами в онлайновому середовищі, а також презентацію механізмів та засобів захисту таких прав. Ідея розробки курсу пов’язана з формуванням знань та навичок свідомого користування Інтернетом. Наразі критично важливим є підвищення обізнаності кожного Інтернет-користувача щодо рівного режиму захисту прав та свобод людини офлайн і онлайн. Для більшості користувачів Інтернет продовжує залишатися своєрідним «диким Заходом», вільним від зобов’язань та гарантій абсолютної безпеки. Саме з метою подолання подібних стереотипів ми й вирішили запустити курс «Права людини та Інтернет». 
Структурно курс складається з 8-ми коротких відео-лекцій, переглянувши які Ви по-новому подивитеся на можливості реалізації таких традиційних прав, як свобода вираження, доступ до інформації, захист персональних даних тощо.
Курс «Права людини та Інтернет» розроблено за сприяння спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» на виконання Рекомендації СМ/Rec(2014)6 Комітету міністрів Ради Європи щодо Посібника з прав людини для Інтернет-користувачів.
Приєднуйтеся до нашого курсу «Права людини та Інтернет» сьогодні, щоб вміти відстояти свої права онлайн завтра!

Проект «Права людини та Інтернет» спрямований на формування знань та навичок свідомого користування Інтернетом, навчання правам людини онлайн та запуск механізмів реагування на їх порушення. Проект здійснюється за фінансової та технічної підтримки Ради Європи та Європейського Союзу.
Сторінка проекту - http://hr-online.org.ua/ua/Теорія
Реформування школи
Зворотний зв'язок
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook